Расписания

Н/А

Время

1 курс - Правоведение р/о

1 курс - Құқықтану қ/б

Пн/Дс

09.00 - 09.45

История Казахстана - Кадиркулова Г.К.       Математика - Жарылқапова Ж.Ә.

 

09.55 - 10.40

История Казахстана - Кадиркулова Г.К.   

Құқық негіздері - Омірбеков Р.М.

10.55 - 11.40

Информатика - Рахман А.К.

Қазақстан тарихы - Кадиркулова Г.К.

11.50 - 12.35

Основы права - Омірбеков Р.М.

Қазақстан тарихы - Кадиркулова Г.К.                Математика - Жарылқапова Ж.Ә.

Вт/Сс

09.00 - 09.45

Английский язык - Халманова К.К.

АӘ ж/е ТД - Ященко И.Н.

09.55 - 10.40

НВиТП - Ященко И.Н.

Шет тілі - Халманова К.К.

10.55 - 11.40

Физическая культура - Шералиев Р.И.

Информатика - Рахман А.К.

11.50 - 12.35

 

Дене тәрбиесі - Шералиев Р.И.

Ср/Ср

09.00 - 09.45

Казахский язык и литература - Казыбаева Г.С.

Орыс тілі мен әдебиеті - Тусупова Р.Ш.

09.55 - 10.40

Русский язык - Тусупова .Ш.                                        Казахский язык и литература - Казыбаева Г.С.

Қазақ тілі - Зейноллақызы М.                                        Орыс тілі мен әдебиеті - Тусупова Р.Ш.

10.55 - 11.40

Русская литература Тусупова Р.Ш.

Қазақстан тарихы - Кадиркулова Г.К.

11.50 - 12.35

История Казахстана - Кадиркулова Г.К.

Қазақ әдебиеті - Зейноллақызы М.

Чт/Бс

09.00 - 09.45

Физическая культура - Шералиев Р.И.

Химия - Байдиндаева А.

09.55 - 10.40

Химия - Байдиндаева А.

Физика - Жарылқапова Ж.Ә.

10.55 - 11.40

Математика - Жарылқапова Ж.Ә.

Экономика негіздері -

11.50 - 12.35

Основы экономики -

Дене тәрбиесі - Шералиев Р.И.

Пт/Жм

09.00 - 09.45

Химия - Байдиндаева А.

Физика - Жарылқапова Ж.Ә.                                                Биология - Байдиндаева А.

09.55 - 10.40

Физика - Жарылқапова Ж.Ә.                                                Биология - Байдиндаева А

Химия - Байдиндаева А.

10.55 - 11.40

Самопознание - Молдабек Г.Т.

Математика - Жарылқапова Ж.

11.50 - 12.35

Физика - Жарылқапова Ж.Ә.                                                

Өзін-өзі тану - Молдабек Г.Т.

 

Н/А

Время

2 курс - Құқықтану қ/б

2 курс - Правоведение р/о

Пн/Дс

09.00 - 09.45

Философия негіздері - Оразбекова А.Р.

Административное право - Бияхмет А.А.

09.55 - 10.40

Кәсіби орыс тілі - Тусупова Р.Ш.

Основы философии - Оразбекова А.Р.

10.55 - 11.40

Саясаттану, әлеуметтану негіздері - Оразбекова А.Р.

Основы ТГП - Омірбеков Р.М. 

11.50 - 12.35

 

Основы социологии и политологии - Оразбекова А.Р.

Вт/Сс

09.00 - 09.45

Қисын - Оразбекова А.Р.

Административное право - Бияхмет А.А.

09.55 - 10.40

Мемлекет ж/е құқық негіздері - Омірбеков Р.М.

Логика - Оразбекова А.Р.

10.55 - 11.40

Әкімшілік құқық - Омірбеков Р.М.

Основы финанс.и налогового права -

11.50 - 12.35

Қаржы, салық құқық негіздері -

Основы ТГП - Омірбеков Р.М.(25.01-19.02)                               Физическая культура - Шералиев Р.И.(22.02-09.04)

Ср/Ср

09.00 - 09.45

Әкімшілік құқық - Омірбеков Р.М.

Проф.анг.язык - Халманова К.К.

09.55 - 10.40

Кәсіби шет тілі - Халманова К.К.

Основы бух.учета и отчетности -

10.55 - 11.40

Бух.есеп ж/е есеп беру негіздері -

Проф.каз.язык - Казыбаева Г.С.

11.50 - 12.35

Кәсіби орыс тілі - Тусупова Р.Ш.

Правовая статистика

Чт/Бс

09.00 - 09.45

Іскерлік қатынас этикасы мен психологиясы-Молдабек Г.Т.

Гражданское право - Бияхмет А.А.

09.55 - 10.40

Азаматтық құқық - Батхолдинова Г.А.

Этика и психол.деловых отношений - Молдабек Г.Т.

10.55 - 11.40

Құқықтық статистика -

Трудовое право и ПСЗ - Бияхмет А.А.

11.50 - 12.35

Мемлекет ж/е құқық негіздері - Омірбеков Р.М.(25.01-19.02)                                                 Дене тәрбиесі - Шералиев Р.И.(22.02-09.04)

Правовая статистика -

Пт/Жм

09.00 - 09.45

Еңбек құқығы ж/е ӘҚҚ - Батхолдинова Г.А.

Проф.каз.язык - Казыбаева Г.С.

09.55 - 10.40

Кәсіби орыс тілі - Тусупова Р.Ш.

Проф.каз.язык - Казыбаева Г.С.

10.55 - 11.40

Құқықтық статистика -

Физическая культура - Шералиев Р.И.

11.50 - 12.35

Дене тәрбиесі - Шералиев Р.И.

 

 

Н/А

Время

3 курс, Правоведение  р/о

3 курс, Құқықтану қазақ бөлімі

Пн/Дс

09.00 - 09.45

Уголовное право - Бияхмет А.А.

Қылмыстық құқық - Батхолдинова Г.А.

09.55 - 10.40

Основы криминалистики - Бияхмет А.А.

Криминалистика негіздері - Батхолдинова Г.А.

10.55 - 11.40

Уголовное проц/ое право - Бияхмет А.А.

Қылмыстық іс жүргізу құқығы - Батхолдинова Г.А.

11.50 - 12.35

Основы криминалистики - Бияхмет А.А.

Криминалистика негіздері - Батхолдинова Г.А.

Вт/Сс

09.00 - 09.45

Уголовное проц/ое право - Бияхмет А.А.

Қылмыстық іс жүргізу құқығы - Батхолдинова Г.А.

09.55 - 10.40

Организация юрид/ой службы - Омірбеков Р.М.

Заң қызметін ұйымдастыру - Омірбеков Р.М.

10.55 - 11.40

Основы криминалистики - Бияхмет А.А.

Криминалистика негіздері - Батхолдинова Г.А.

11.50 - 12.35

 

 

Ср/Ср

09.00 - 09.45

Уголовное право - Бияхмет А.А.

Қылмыстық құқық - Батхолдинова Г.А.

09.55 - 10.40

Уголовное проц/ое право - Бияхмет А.А.

Қылмыстық іс жүргізу құқығы - Батхолдинова Г.А.

10.55 - 11.40

Основы криминалистики - Бияхмет А.А.

Криминалистика негіздері - Батхолдинова Г.А.

11.50 - 12.35

Физическая культура - Шералиев Р.И.

Дене тәрбиесі - Шералиев Р.И.

Чт/Бс

09.00 - 09.45

Уголовное право - Бияхмет А.А.

Қылмыстық құқық - Батхолдинова Г.А.

09.55 - 10.40

Уголовное проц/ое право - Бияхмет А.А.

Қылмыстық іс жүргізу құқығы - Батхолдинова Г.А.

10.55 - 11.40

Основы криминалистики - Бияхмет А.А.

Криминалистика негіздері - Батхолдинова Г.А.

11.50 - 12.35

Физическая культура - Шералиев Р.И.

Дене тәрбиесі - Шералиев Р.И.

Пт/Жм

09.00 - 09.45

Основы криминалистики - Бияхмет А.А.

Криминалистика негіздері - Батхолдинова Г.А.

09.55 - 10.40

Уголовное право - Бияхмет А.А.

Қылмыстық құқық - Батхолдинова Г.А.

10.55 - 11.40

Организация юрид/ой службы - Омірбеков Р.М.

Заң қызметін ұйымдастыру - Омірбеков Р.М.

11.50 - 12.35

 

 

Н/А

Время

2 – курс Бастауыш білім беру қ/б

Пн/Дс

08.30 - 09.00

Қазақ тілі – Чуматанов А.М.

Қазақ әдебиеті – Чуматанов А.М.

09.05 - 09.35

Орыс тілі – Тусупова Р.Ш.

Шетел тілі – Халманова К.К.

09.45 -10.15

Орыс әдебиеті – Тусупова Р.Ш.

10.20 - 10.50

Математика – Тайманова Г.К.

Вт/Сс

08.30 - 09.00

Математиканың теориялық негіздері ж/е бастауыш сыныпта математиканы оқыту әдістемесі – Тайманова Г.К.

09.05 - 09.35

Педагогика – Молдабек Г.Т.

09.45 -10.15

Рухни – адамгершілік білім беру мазмұнының негіздері – Оразбекова А.Р.

Өзін – өзі тану пәнінің мазмұны мен оқу әдістемелік қамтылуы – Молдабек Г.Т.

10.20 - 10.50

Дене тәрбиесі – Шералиев Р.И.

Ср/Ср

08.30 - 09.00

Анатомия, физиология ж/е мектеп гигиенасы – Казыбаева Г.С.

09.05 - 09.35

Тәрбие жұмысының әдістемесі – Молдабек Г.Т.

09.45 -10.15

Математиканың теориялық негіздері ж/е бастауыш сыныпта математиканы оқыту әдістемесі – Тайманова Г.К.

10.20 - 10.50

Жаңа педагогикалық технологиялар – Молдабек Г.Т.

Чт/Бс

08.30 - 09.00

Қазіргі қазақ тілі ж/е қазақ тілін оқыту әдістемесі , каллиграфия – Чуматанов А.М.

09.05 - 09.35

Рухни – адамгершілік білім беру мазмұнының негіздері – Оразбекова А.Р.

09.45 -10.15

Психология – Молдабек Г.Т.

10.20 - 10.50

Өзін – өзі тану пәнінің мазмұны мен оқу әдістемелік қамтылуы – Молдабек Г.Т.

Пт/Жм

08.30 - 09.00

Рухни – адамгершілік білім беру мазмұнының негіздері – Оразбекова А.Р.

09.05 - 09.35

Қазіргі қазақ тілі ж/е қазақ тілін оқыту әдістемесі , каллиграфия – Чуматанов А.М.

09.45 -10.15

Өзін – өзі тану пәнінің мазмұны мен оқу әдістемелік қамтылуы – Молдабек Г.Т.

10.20 - 10.50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Н/А

Время

3 – курс Бастауыш білім беру қ/б

Пн/Дс

08.30 - 09.00

Кәсіби орыс тілі – Тусупова Р.Ш.

09.05 - 09.35

Өзін – өзі тану – Молдабек Г.Т.

09.45 -10.15

Кәсіби шетел тілі – Халманова К.К.

10.20 - 10.50

Дене тәрбиесі – Шералиев Р.И.

Вт/Сс

08.30 - 09.00

Бейнелеу өнері негіздері ж/е оқыту әдістемесі – Уразова Л.Ш.

09.05 - 09.35

Кәсіби шетел тілі – Халманова К.К

09.45 -10.15

Математиканың теориялық негіздері ж/е бастауыш сыныпта математиканы оқыту әдістемесі  - Тайманова Г.К.

10.20 - 10.50

Менеджмент негіздері – Пусырманова Г.Б.

Ср/Ср

08.30 - 09.00

Ксіби орыс тілі – Тусупова Р.Ш.

Қазіргі қазақ тілі ж/е қазақ тілін оқыту әдістемесі , каллиграфия – Чуматанов А.М.

09.05 - 09.35

Математиканың теориялық негіздері ж/е бастауыш класта математиканы оқыту әдістемесі – Тайманова Г.К.

Жаратылыстану ж/е дүниетануды оқыту әдістемесі – Оразбекова А.Р.

09.45 -10.15

Дене тәрбиесі оқыту әдістемесі мен ырғақ – Шералиев Р.И.

10.20 - 10.50

Технология ж/е оқыту әдістемесі – Уразова Л.Ш.

Чт/Бс

08.30 - 09.00

Психология – Молдабек Г.Т.

09.05 - 09.35

Педагогика – Молдабек Г.Т.

09.45 -10.15

Жаратылыстану ж/е дүниетануды оқыту әдістемесі – Оразбекова А.Р.

10.20 - 10.50

Менеджмент негіздері – Пусырманова Г.Б.

Пт/Жм

08.30 - 09.00

Қоғамтану ж/е өзін-өзі тану оқыту әдістемесі – Молдабек Г.Т.

09.05 - 09.35

Жаңа педагогикалық технологиялар – Молдабек Г.Т.

09.45 -10.15

Технология ж/е оқыту әдістемесі – Уразова Л.Ш.

10.20 - 10.50

Музыка музыкалық білім беру әдістемесі – Жаканова К.С.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Н/А

Время

4 – курс Бастауыш білім беру қ/б

Пн/Дс

14.00 - 14.30

Қазіргі қазақ тілі ж/е қазақ тілін оқыту әдістемесі , каллиграфия – Чуматанов А.М.

14.35 - 15.05

Педагогика – Молдабек Г.Т.

15.15 - 15.45

Шағын жинақталған мектепте оқу-тәрбие үдісін ұйымдастыру – Абдирахманова С.М

15.50 - 16.20

Құқықық негіздері ж/е еңбекті қорғау – Омірбеков Р.М.

Вт/Сс

14.00 - 14.30

Ғылыми – педагогикалық зерттеу әдістемесі – Молдабек Г.Т.

14.35 - 15.05

Музыка музыкалық білім беру әдістемесі – Жаканова К.С.

15.15 - 15.45

Мемлекеттік тілде іс қағаздар жүргізу – Чуматанов А.М.

15.50 - 16.20

Бейнелеу өнері негіздері ж/е оқыту әдістемесі – Уразова Л.Ш.

Ср/Ср

14.00 - 14.30

Математиканың теориялық негіздері ж/е бастауыш класта математиканы оқыту әдістемесі–Тайманова Г.К.

14.35 - 15.05

Саясаттану ж/е әлеуметтану негіздері – Оразбекова А.Р.

15.15 - 15.45

Қазіргі қазақ тілі ж/е қазақ тілін оқыту әдістемесі , каллиграфия – Чуматанов А.М.

15.50 - 16.20

Дене тәрбиесі – Шералиев Р.И.

Чт/Бс

14.00 - 14.30

Саясаттану ж/е әлеуметтану негіздері – Оразбекова А.Р.

14.35 - 15.05

Мемлекеттік тілде іс қағаздар жүргізу – Чуматанов А.М.

15.15 - 15.45

Этнопедагогика – Молдабек Г.Т.

15.50 - 16.20

Жобалау

Пт/Жм

14.00 - 14.30

Математиканың теориялық негіздері ж/е бастауыш класта математиканы оқыту әдістемесі–Тайманова Г.К.

14.35 - 15.05

Жобалау іс әрекет негіздері – Молдабек Г.Т.

15.15 - 15.45

 Шағын жинақталған мектепте оқу-тәрбие үдісін ұйымдастыру – Абдирахманова С.М

15.50 - 16.20

 Құқықық негіздері ж/е еңбекті қорғау – Омірбеков Р.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Н/А

Время

2 -курс Аударма ісі

Пн/Дс

08.30 - 09.00

Қазақ тілі - Чуматанов А.М.

09.05 - 09.35

Орыс әдебиеті- Тусупова Р.Ш.

09.45 -10.15

Кәсіби шет тілі- Ораз А.С.

10.20 - 10.50

Шетел тілінің тарихы- Ораз А.С.

Вт/Сс

08.30 - 09.00

Кәсіби шет тілі- Ораз А.С.

09.05 - 09.35

Қазақ әдебиеті- Чуматанов А.М.

09.45 -10.15

Орыс тілі- Тусупова Р.Ш.

10.20 - 10.50

Дене тәрбиесі- Шералиев Р.И.

Ср/Ср

08.30 - 09.00

Шет тілі грамматикасы - Ораз А.С.

09.05 - 09.35

Маркетинг ж/е менеджмент негіздері – Пусырманова Г.Б.

09.45 -10.15

Кәсіби орыс тілі – Тусупова Р.Ш.

10.20 - 10.50

Мәдениеттану – Туленова М.С.

Чт/Бс

08.30 - 09.00

Философия негіздері – Туленова М.С.

09.05 - 09.35

Елтану – Ораз А.С.

09.45 -10.15

Стилистика – Ораз А. С.

10.20 - 10.50

Компьютер технологиясы – Мұқаш М.Т.

Пт/Жм

08.30 - 09.00

Кәсіби шет тілі- Ораз А.С.

09.05 - 09.35

Елтану – Ораз А.С.

09.45 -10.15

Кәсіби орыс тілі – Тусупова Р.Ш.

10.20 - 10.50

Дене тәрбиесі- Шералиев Р.И.

Н/А

Время

2 -курс Есеп және аудит

Пн/Дс

08.30 - 09.00

Экономистерге арналған математика-  Жарылқапова Ж.Ә.

09.05 - 09.35

Салық және салық салу-  Пусырманова Г.Б.

09.45 -10.15

Мемлекеттік тілде іс қағаздар жүргізу- Чуматанов А.М.

10.20 - 10.50

Дене тәрбиесі- Шералиев Р.И.

Вт/Сс

08.30 - 09.00

Аудит- Пусырманова Г.Б.

09.05 - 09.35

Қаржылық есеп- Пусырманова Г.Б.

09.45 -10.15

Экономика теория негіздері- Пусырманова Г.Б.

10.20 - 10.50

Салық және салық салу- Пусырманова Г.Б.

Ср/Ср

08.30 - 09.00

Қаржы және несие -   Пусырманова Г.Б.

09.05 - 09.35

Бухгалтерлік есеп негіздері- Пусырманова Г.Б.

09.45 -10.15

Менеджмент ж/е маркетинг негіздері – Пусырманова Г.Б.

10.20 - 10.50

Экономикалық информатика ж/ ақпараттық технологиялар – Мұқаш М.Т.

Чт/Бс

08.30 - 09.00

Статистика – Пусырманова Г.Б.

09.05 - 09.35

Экономикалық талдау ж/е қаржылық есептілікті талдау – Пусырманова Г.Б.

09.45 -10.15

Ұйым экономикасы – Пусырманова Г.Б.

10.20 - 10.50

1с Бухгалтерия бағдарламасы бойынша бухгалтерлік есепті автоматтандыру – Пусырманова Г.Б.

Пт/Жм

08.30 - 09.00

Экономикалық талдау ж/е қаржылық есептілікті талдау – Пусырманова Г.Б.

09.05 - 09.35

Ұйым экономикасы – Пусырманова Г.Б.

09.45 -10.15

Аудит- Пусырманова Г.Б.

10.20 - 10.50

Экономикалық талдау ж/е қаржылық есептілікті талдау – Пусырманова Г.Б.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Н/А

Время

3 -курс Есеп және аудит

Пн/Дс

08.30 - 09.00

Бухгалтерлік есеп негіздері -  Пусырманова Г.Б.

09.05 - 09.35

Қаржылық есеп -  Пусырманова Г.Б

09.45 -10.15

Салық ж/е салық салу - Пусырманова Г.Б.

10.20 - 10.50

Экономикалық талдау ж/е қаржылық есептілікті талдау -  Пусырманова Г.Б.

Вт/Сс

08.30 - 09.00

Ұйым экономикасы -  Пусырманова Г.Б.

09.05 - 09.35

Аудит – Пусырманова Г.Б.

09.45 -10.15

1с Бухгалтерия бағдарламасы бойынша бухгалтерлік еспті автоматтандыру – Пусырманова Г.Б

10.20 - 10.50

Экономикалық талдау ж/е қаржылық есептілікті талдау -  Пусырманова Г.Б.

Ср/Ср

08.30 - 09.00

Бухгалтерлік есеп негіздері -  Пусырманова Г.Б.

09.05 - 09.35

Қаржылық есеп -  Пусырманова Г.Б

09.45 -10.15

1с Бухгалтерия бағдарламасы бойынша бухгалтерлік еспті автоматтандыру – Пусырманова Г.Б

10.20 - 10.50

Экономикалық талдау ж/е қаржылық есептілікті талдау -  Пусырманова Г.Б.

Чт/Бс

08.30 - 09.00

Қаржылық есеп -  Пусырманова Г.Б

09.05 - 09.35

Салық ж/е салық салу - Пусырманова Г.Б.

09.45 -10.15

Экономикалық талдау ж/е қаржылық есептілікті талдау -  Пусырманова Г.Б.

10.20 - 10.50

Ұйым экономикасы -  Пусырманова Г.Б.

Пт/Жм

08.30 - 09.00

Қаржылық есеп -  Пусырманова Г.Б

09.05 - 09.35

Экономикалық талдау ж/е қаржылық есептілікті талдау -  Пусырманова Г.Б.

09.45 -10.15

Аудит – Пусырманова Г.Б.

10.20 - 10.50

 

 

 

 

 

Н/А

Время

2 -курс Қаржы

Пн/Дс

08.30 - 09.00

Қазақ тілі - Чуматанов А.М.

09.05 - 09.35

Математика- Тайманова Г.К.

09.45 -10.15

Информатика- Рахман А.К.

10.20 - 10.50

Философия негіздері- Оразбекова А.Р.

Вт/Сс

08.30 - 09.00

Орыс тілі- Тусупова Р.Ш.

09.05 - 09.35

Қазақ әдебиеті- Чуматанов А.М.

09.45 -10.15

Ақша, қаржы, несие- Сауранбаева М.Т.

10.20 - 10.50

Экономикалық теория негіздері- Сауранбаева М.Т.

Ср/Ср

08.30 - 09.00

Кәсіби орыс тілі- Тусупова Р.Ш.

09.05 - 09.35

Экономикалық информатика және ақпараттық технологиялар- Рахман А.К.

09.45 -10.15

Экономикалық теория негіздері- Сауранбаева М.Т.

10.20 - 10.50

Қазақ әдебиеті- Чуматанов А.М.

Чт/Бс

08.30 - 09.00

Кәсіби шет тілі- Ораз А.С.

09.05 - 09.35

Математика- Тайманова Г.К.

09.45 -10.15

Философия негіздері- Оразбекова А.Р.

Орыс тілі- Тусупова Р.Ш.

10.20 - 10.50

Дене тәрбиесі- Шералиев Р.И.

Пт/Жм

08.30 - 09.00

Кәсіби шет тілі- Ораз А.С.

Кәсіби орыс тілі- Тусупова Р.Ш.

09.05 - 09.35

Ақша, қаржы, несие- Сауранбаева М.Т.

Қазақ әдебиеті- Чуматанов А.М.

09.45 -10.15

Математика- Тайманова Г.К.

Информатика- Рахман А.К.

10.20 - 10.50

Дене тәрбиесі- Шералиев Р.И.

Н/А

Время

3 -курс Қаржы

Пн/Дс

08.30 - 09.00

Мәдениеттану- Оразбекова А.Р.

09.05 - 09.35

Қаржылық есеп- Сауранбаева М.Т.

09.45 -10.15

Ұйым қаржылары- Сауранбаева М.Т.

10.20 - 10.50

Экономикалық талдау және қаржылықты есепті талдау- Сауранбаева М.Т.

Дене тәрбиесі- Шералиев Р.И.

Вт/Сс

08.30 - 09.00

Саясаттану және әлеуметтану негіздері- Оразбекова А.Р.

09.05 - 09.35

Кадрлық менеджмент- Сауранбаева М.Т.

09.45 -10.15

Экономикалық информатика және ақпараттық технологиялар- Рахман А.К.

10.20 - 10.50

Дене тәрбиесі- Шералиев Р.И.

Ср/Ср

08.30 - 09.00

Ұйым қаржылары- Сауранбаева М.Т.

09.05 - 09.35

Экономикалық информатика және ақпараттық технологиялар- Рахман А.К.

09.45 -10.15

Мәдениеттану- Оразбекова А.Р.

10.20 - 10.50

Қаржылық есеп- Сауранбаева М.Т.

Чт/Бс

08.30 - 09.00

Ұйым қаржылары- Сауранбаева М.Т.

09.05 - 09.35

Кадрлық менеджмент- Сауранбаева М.Т.

09.45 -10.15

Экономикалық талдау және қаржылықты есепті талдау- Сауранбаева М.Т.

10.20 - 10.50

Саясаттану және әлеуметтану негіздері- Оразбекова А.Р.

Пт/Жм

08.30 - 09.00

Экономикалық талдау және қаржылықты есепті талдау- Сауранбаева М.Т.

09.05 - 09.35

Экономикалық информатика және ақпараттық технологиялар- Рахман А.К.

09.45 -10.15

Қаржылық есеп- Сауранбаева М.Т.

10.20 - 10.50

Дене тәрбиесі- Шералиев Р.И.


Н/А

Время

2 -курс Менеджмент

Пн/Дс

08.30 - 09.00

Орыс тілі- Тусупова Р.Ш.

09.05 - 09.35

Шетел тілі- Ораз А.С.

09.45 -10.15

Құқық негіздері- Омірбеков Р.М.

10.20 - 10.50

Дене тәрбиесі- Шералиев Р.И.

Вт/Сс

08.30 - 09.00

Маркетинг негіздері- Сауранбаева М.Т.

09.05 - 09.35

Қазақ әдебиеті- Чуматанов А.М.

09.45 -10.15

АӘД- Ященко И.Н.

10.20 - 10.50

Іскерлік қарым-қатынас әдебі мен психологиясы- Молдабек Г.Т.

Ср/Ср

08.30 - 09.00

Шетел тілі- Ораз А.С.

09.05 - 09.35

Микро-макроэкономика негіздері- Сауранбаева М.Т.

09.45 -10.15

Кәсіпорынды техникалық жабдықтау және еңбекті қорғау- Рахман А.К.

10.20 - 10.50

Шетел тілі- Ораз А.С.

Чт/Бс

08.30 - 09.00

Микро-макроэкономика негіздері- Сауранбаева М.Т.

09.05 - 09.35

Саланы ұйымдастыру және сала технологиясы- Сауранбаева М.Т.

09.45 -10.15

Саланың мамандануын ескерткен пән- Сауранбаева М.Т.

10.20 - 10.50

Дене тәрбиесі- Шералиев Р.И.

Пт/Жм

08.30 - 09.00

Ұйымдағы менеджмент- Сауранбаева М.Т.

09.05 - 09.35

Кәсіпорынды техникалық жабдықтау және еңбекті қорғау- Рахман А.К.

09.45 -10.15

Саланы ұйымдастыру және сала технологиясы- Сауранбаева М.Т.

10.20 - 10.50

Саланың мамандануын ескерткен пән- Сауранбаева М.Т.

Іскерлік қарым-қатынас әдебі мен психологиясы- Молдабек Г.Т.

Н/А

Время

3-курс Менеджмент

Пн/Дс

08.30 - 09.00

Кәсіби орыс тілі- Тусупова Р.Ш.

09.05 - 09.35

Бухгалтерлік есеп негіздері- Сауранбаева М.Т.

09.45 -10.15

Кәсіпорын экономикасы- Сауранбаева М.Т.

10.20 - 10.50

Дене тәрбиесі- Шералиев Р.И.

Вт/Сс

08.30 - 09.00

Кәсіби шет тілі- Ораз А.С.

09.05 - 09.35

Экономистерге арналған математика- Сауранбаева М.Т.

09.45 -10.15

Салық және салық салу- Сауранбаева М.Т.

10.20 - 10.50

Кадрлық менеджмент негіздері- Сауранбаева М.Т.

Ср/Ср

08.30 - 09.00

Кәсіби орыс тілі- Тусупова Р.Ш.

Кәсіби шет тілі- Ораз А.С.

09.05 - 09.35

Бухгалтерлік есеп негіздері- Сауранбаева М.Т.

09.45 -10.15

Кадрлық менеджмент негіздері- Сауранбаева М.Т.

10.20 - 10.50

Дене тәрбиесі- Шералиев Р.И.

Чт/Бс

08.30 - 09.00

Ұйымдағы менеджмент- Сауранбаева М.Т.

09.05 - 09.35

Кәсіпорын экономикасы- Сауранбаева М.Т.

09.45 -10.15

Салық және салық салу- Сауранбаева М.Т.

10.20 - 10.50

Персоналды басқару- Сауранбаева М.Т.

Пт/Жм

08.30 - 09.00

Бухгалтерлік есеп негіздері- Сауранбаева М.Т.

09.05 - 09.35

Экономистерге арналған математика- Сауранбаева М.Т.

09.45 -10.15

Ұйымдағы менеджмент- Сауранбаева М.Т.

10.20 - 10.50

Дене тәрбиесі- Шералиев Р.И.

 

Н/А

Время

2-курс Ақпараттық жүйелер қ/б

2-курс Информационные системы р/о

Пн/Дс

08.30 - 09.00

Кәсіптік шет тілі – Ораз А.С.

Биология – Байдиндаева А.Т.

Информационные ресурсы и вычислительные сети-Толеушова А.Т.

09.05 - 09.35

Webбағдарламалау – Толеушова А.Т.

Физика – Жарылқапова Ж.Ә.

История Казахстана – Кадиркулова Г.К.

09.45 -10.15

Математика - Мусатова Б.Б.

Кәсіби шет тілі – Ораз А.С.

10.20 - 10.50

Нарықтық экономика негіздері - Пусырманова Г.Б.

 

Вт/Сс

08.30 - 09.00

Куратор сағаты

Кураторский час

09.05 - 09.35

Менеджмент және маркетинг негіздері – Пусырманова Г.Б.

Web-программирование-Толеушова С. Т.

09.45 -10.15

Компьютерлік геометрия және графика – Толеушова А.

Физическая культура-Шералиев Р. И.

10.20 - 10.50

Биология – Байдиндаева А.Т.

Основы менеджмента и маркетинга-Пусырманова Г. Б.

Ср/Ср

08.30 - 09.00

Webбағдарламалау – Толеушова А.Т.

Биология – Байдиндаева А.Т.

09.05 - 09.35

Қазақстан тарихы – Кадиркулова Г.К.

Компьютерная геометрия и графика-Толеушова С. Т.

09.45 -10.15

Кәсіптік орыс тілі – Тусупова Р.Ш.

Web-программирование-Толеушова С. Т.

10.20 - 10.50

Webбағдарламалау – Толеушова А.Т.

Физика – Жарылқапова Ж.Ә.

История Казахстана – Кадиркулова Г.К.

Чт/Бс

08.30 - 09.00

Қазақстан тарихы – Кадиркулова Г.К.

Физика – Жарылқапова Ж.Ә.

09.05 - 09.35

Физика – Жарылқапова Ж.Ә.

Физическая культура-Шералиев Р. И.

09.45 -10.15

Дене тәрбиесі – Шералиев Р.И.

Компьютерная геометрия и графика-Толеушова С. Т.

10.20 - 10.50

 

Основы рыночной экономики-Пусырманова Г. Б.

Пт/Жм

08.30 - 09.00

Биология – Байдиндаева А.Т.

Ақпараттық ресурстар және есептеу желілері – Толеушова А.Т.

Математика - Мусатова Б.Б.

Web-программирование-Толеушова С. Т.

09.05 - 09.35

Қазақстан тарихы – Кадиркулова Г.К.

Математика - Мусатова Б.Б.

Кәсіпттік қазақ тілі - Чуматанов А.М.

09.45 -10.15

Компьютерлік геометрия және графика – Толеушова А.Т.

История Казахстана – Кадиркулова Г.К.

10.20 - 10.50

Дене тәрбиесі – Шералиев Р.И.

Математика – Мусатова Б.Б.

Н/А

Время

3-курс Ақпараттық жүйелер қ/б

3-курс Информационные системы р/о

Пн/Дс

08.30 - 09.00

Жоғарғы математика негіздері - Мусатова Б.Б.

Инструментальные средства визуальной куммуникации и прикладной дизайн – Толеушова А.Т.

09.05 - 09.35

Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу – Чуматанов А.М.

Мультимедиа технологии – Толеушова А.Т.

09.45 -10.15

Шолу коммуникациясынң және қолданбалы дизайнның аспапты құралдары – Толеушова А.Т.

Облачные технологии – Толеушова А.Т.

10.20 - 10.50

Статистикалық жалпы теориясы - Пусырманова Г.Б.

Основы высшей математики – Мусатова Б.Б.

Вт/Сс

08.30 - 09.00

Куратор сағаты

Кураторский час

09.05 - 09.35

Еңбек қорғау – Омірбеков Р.М.

Информационные ресурсы и вычислительные сети-Толеушова А.Т.

09.45 -10.15

Жоғары математика негіздері - Мусатова Б.Б.

Охрана труда – Жубатова Б.Т.

10.20 - 10.50

Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу – Чуматанов А.М.

Инструментальные средства визуальной куммуникации и прикладной дизайн – Толеушова А.Т.

Ср/Ср

08.30 - 09.00

Дене тәрбиесі – Шералиев Р.И.

Охрана труда – Жубатова Б.Т.

09.05 - 09.35

Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу – Чуматанов А.М.

Физическая культура-Шералиев Р. И.

09.45 -10.15

Технология мультимедиасы – Толеушова А.Т.

Делопроизводство на госдарственном языке – Чуматанов А.М.

10.20 - 10.50

Шолу коммуникациясынң және қолданбалы дизайнның аспапты құралдары – Толеушова А.Т.

 

Основы высшей математики – Мусатова Б.Б.

Чт/Бс

08.30 - 09.00

Көлемді технологиялары – Толеушова А.Т.

Основы высшей математики – Мусатова Б.Б.

09.05 - 09.35

Ақпараттық ресурстар және есептеу желілері – Толеушова А.Т.

Общая теория статистика – Пусырманова Г.Б.

09.45 -10.15

Еңбек қорғау – Жубатова Б.Т..

Делопроизводство на госдарственном языке – Чуматанов А.М.

10.20 - 10.50

Жоғарғы математика негіздері – Мусатова Б.Б.

 

Пт/Жм

08.30 - 09.00

Статистикалық жалпы теориясы - Пусырманова Г.Б.

Общая теория статистика – Пусырманова Г.Б.

09.05 - 09.35

Технология мультимедиасы – Толеушова А.Т.

Основы высшей математики – Мусатова Б.Б.

09.45 -10.15

Көлемді технологиялары – Толеушова А.Т.

Мультимедиа технологии – Толеушова А.Т.

10.20 - 10.50

 

Делопроизводство на госдарственном языке – Чуматанов А.М.

Н/А

Время

4-курс Ақпараттық жүйелер қ/б

Пн/Дс

14.00 - 14.30

Автоматтандырылған ақпараттық желілерді бағдарламамен қамтамасыздандыру – Мұқаш М.Т.

14.35 - 15.05

Бухгалтерлік есеп - Пусырманова Г.Б.

15.15 - 15.45

Визуалды коммуникациялар мен қолданбалы дизайынның аспаптық құралдары – Мұқаш М.Т.

15.50 - 16.20

Ақпараттық жүйелерді басқару – Мұқаш М.Т.

Вт/Сс

14.00 - 14.30

Куратор сағаты

14.35 - 15.05

Еңбек қорғау - Тазабеков А.Б.

15.15 - 15.45

Еңбек қорғау - Тазабеков А.Б.

15.50 - 16.20

Өндірістік және экономикалық процесі модельдеу – Мұқаш М.Т.

Ср/Ср

14.00 - 14.30

Автоматтандырылған ақпараттық желілерді бағдарламамен қамтамасыздандыру – Мұқаш М.Т.

14.35 - 15.05

Дене тәрбиесі – Шералиев Р.И.

15.15 - 15.45

Еңбек қорғау - Тазабеков А.Б.

Визуалды коммуникациялар мен қолданбалы дизайынның аспаптық құралдары – Мұқаш М.Т.

15.50 - 16.20

Өндірістік және экономикалық процесі модельдеу – Мұқаш М.Т.

Чт/Бс

14.00 - 14.30

Ақпараттық жүйелерді басқару – Мұқаш М.Т.

14.35 - 15.05

Визуалды коммуникациялар мен қолданбалы дизайынның аспаптық құралдары – Мұқаш М.Т

15.15 - 15.45

Бухгалтерлік есеп - Пусырманова Г.Б

15.50 - 16.20

 

Пт/Жм

14.00 - 14.30

Автоматтандырылған ақпараттық желілерді бағдарламамен қамтамасыздандыру – Мұқаш М.Т.

14.35 - 15.05

Бухгалтерлік есеп - Пусырманова Г.Б

15.15 - 15.45

Өндірістік және экономикалық процесі модельдеу – Мұқаш М.Т.

15.50 - 16.20

Визуалды коммуникациялар мен қолданбалы дизайынның аспаптық құралдары – Мұқаш М.Т.


Available courses




Новости сайта

Қазақстан Тәуелсіздігіне 30 жыл тақырыбындағы инфографика шарасы

by Сандугаш Хушкелдиева -

Тәуелсіздік – еліміздің баға жетпес байлығы. Тәуелсіз – әлемдегі ең құдіретті сөз. Ел еркіндігі. Қазақстан  тәуелсіздіктің бесігінде тербеліп жатқанына 30 жыл. Осы уақыт аралығында Қазақстан әлемде жеке дара дербез ел екенін дәлелдей білді. Өзінің белгіленген шекарасы, діні мен тілі, мемлекеттік рәміздері мен ұлттық құндылықтары, мәдениеті мен салт-дәстүрі бар тәуелсіз зайырлы елге айналды.

Осы мақсатта АЭППК студенттері арасында инфографика дайындау шарасы болып өтті. 

Шараның ммақсаты-студенттерге Қазақстан тарихын насихаттау.Қазақстан Тәуелсіздігі